Tente, Pergola

Tente Branda Sektöründeki Hedefimiz

Tente Branda Sektöründeki Hedefimiz

tentefiyatlari

tentefiyatlari

Firmamız, tente branda ihtiyaclarınızda siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz  teknoloji, bilgi, hizmet, kalite ve güveni memnuniyetiniz açısından en kaliteli seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Firmamız Tente Branda Satışını ve teknik servis hizmetini İstanbul  çapında vermektedir ve bol yedek parça temin edebilme imkanına sahiptir.

Tente Branda Gezici Servis Hizmetimiz

Tente Branda Sektöründe Müşteri memnuniyeti açısından önemli bir yenilik olarak görülen bu hizmet, firmamızca takip edilen gezici servislerimizle müşterilerimizin adreslerinde yeni tente branda taleplerinde  arızaların giderilmesi yada yapılması gereken ayar ve bakımlarını yerine getirerek müşterilerimizin sorunlarını daha kısa bir sürede gidermektedir. (Tente Branda Yerinde Keşif ve Tamir Hizmeti İstanbul Sınırları İçerisinde Geçerlidir)

Tente Branda Talep ve Sipariş, Arıza, Tamir Gezici servis hizmetimiz Tente Branda Servis teknisyeni personelimizce her gün belirli bir plan ve program dahilinde hareket etmektedir.

Tente Branda Gezici Servis Hizmetimiz yoğun iş  temposundan ayrılamayan müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Tente Branda Talep, Tamir Hizmetini Telefonla Teknik Servis Desteği için 0216 212 00 08 ‘ü  arayabilirsiniz.

Tente Branda Sektöründeki Hedefimiz kaliteli hizmet ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.tentebranda.gen.tr/tente-branda-sektorundeki-hedefimiz.html